Pedagógusaink

Markó Tímea

Tanulmányaimat a Kaposvári Egyetem Pedagógiai Karán fejeztem be 2002-ben, azóta folyamatosan képeztem magam , új módszereket sajátítottam el, innovatív technikákkal igyekeztem bővíteni pedagógiai kompetenciáimat. Oktató-nevelő létem fontos része a mozgás , legyen ez magyar vagy matematika óra. Szeretem digitális eszközökkel színesíteni munkámat.

A dolgom nem az , hogy megmondjam , hogyan KELL, hanem hogy megmutassam az utat egy izgalmas, érdekességeket rejtő világba, amiből minél többet fogyaszt a gyerkőc, annál éhesebb lesz a következő falatra. A célom élményeket adni, megmutatni a választás lehetőségét, a felelősségvállalás fontosságát , a véleményalkotás módját, a világunk szépségeit. “Tanítani nem arról szól, hogy megtöltjük az edényt. Tanítani arról szól, hogy lángra lobbantjuk a tüzet.”

William Butler Yeats
Miiskolánk Pilisszentiván Általános Iskola
Legyen ez a Te iskolád is!