Pedagógusaink

Bagossy-Váczi Judit

Bagossy-Váczi Judit vagyok. Az ELTE Bölcsészettudományi Karán végeztem magyar nyelv és irodalom szakos tanárként. Ha megkérdeztek gyerekkoromban, hogy mi leszek, ha nagy leszek, gondolkodás nélkül mindig azt válaszoltam, hogy tanár. Ez az érzés sosem múlt el. A tanári hivatásban egy tantárgyat a gyerekek számára vonzóvá és izgalmassá tenni a legnagyszerűbb kihívások egyike. Mélyen hiszek a tanítás és tanulás élményében. Minden gyerek egy külön világ. Belépni egy gyerek világába, felépíteni és bejárni utat, ami végül elvezet hozzá, megtalálni az ösvényt, aminek a végén ott ragyog egy kincsesláda a gyerekek tehetségével, bizalmával és örömével megtömve - számomra ez a tanítás magja és csodája.
Miiskolánk Pilisszentiván Általános Iskola
Legyen ez a Te iskolád is!