2022 szeptember 24

Kedves Szülők, Érdeklődők!
A Miiskolánk Általános Iskola várja a 2023/24-es tanévben első osztályt kezdő gyermekeket iskola-előkészítő foglalkozásaira.
A foglalkozásokat az iskola pedagógusai tartják az alábbi időpontokban 16.30-tól 17.30-ig.
Október: 4, 10, 18, 24
November: 8, 14, 22, 28
December: 6, 12
Január: 10, 16, 24, 30
Február: 7, 13, 21, 27
Március: 7, 13, 21, 27
Április: 4, 17
Foglalkozásaink célzottan az iskolát kezdő gyermekek számára vannak összeállítva, mely foglalkozások keretében segítjük a gyermekeket a helyes ceruzafogásban, iránydifferenciálásban (jobb, bal, elől, hátul, fent, lent).
Meseterápiás foglalkozás keretében segítjük a gyermekeket a szövegértésben, vizuális elemzőkészségükben.
Mozgásfejlesztés keretében a természetes mozgásokat gyakoroljuk (futás, ugrás, kúszás, mászás).
Célunk, hogy az előkészítő foglalkozások által a leendő kis elsőosztályos gyerekek bepillantást nyerjenek az iskolás életbe, megismerjék a leendő pedagógusokat, megismerjék az iskola épületét, udvarát, hogy az iskola megkezdésekor már mint jó ismerősök, stressz nélkül tudják kezdeni az iskolás éveiket.
Kérjük a családokat, hogy a cél elérése érdekében, természetesen a lehetőségeiket figyelembe véve minél több foglalkozáson vegyenek részt.
A foglalkozások elvégzése nem kötelezi a szülőket a Miiskolánkba való jelentkezésre, valamint nem kötelezi az iskolát a gyermekek felvételére és az iskolai felvételnek nem feltétele a foglalkozásokon való részvétel.
Az iskola-előkészítés díja alkalmanként 4.000 Forint/60 perc.
Minden foglalkozás után a pedagógusok írni fognak egy kis összefoglalót.
A jelentkezéseket az e-mail címen várjuk.
Bárány Márta
Markó Tímea